Koło Seniorów działające w ramach naszego Oddziału SITPCHEM prowadzi ożywioną działalność stowarzyszeniową. Jednym z przejawów tej działalności było doroczne otwarte zebranie Koła, które odbyło się w tym roku w Tłusty Czwartek, 23 lutego br. w Klubie SITPChem.

W ramach tego wieczoru członkowie Koła, emeryci i renciści Zakładów Pracy na terenie których działa nasz Oddział, spotkali się z Prezesem Grupy Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A., Jackiem Janiszkiem oraz z Dyrektorem Instytutu Nowych Syntez Chemicznych Cezarym Możeńskim, którzy przybyli na spotkanie na zaproszenie Koła.

Zebrani z zainteresowaniem wysłuchali „z pierwszej ręki”  o bieżącej sytuacji w tych zakładach oraz o ich najbliższych planach,a także mieli możliwość zadawania pytań.

 W drugiej części spotkania, jako że odbywało się ono w sam Tłusty Czwartek, seniorzy przystąpili do tańców i hulanek pod przewodem nieocenionego sympatyka Koła, Lecha Kowala, który przygotował świetny zestaw muzyczny i jak zwykle z  wyczuciem go prezentował. Tańce przerywane były tylko na drobne przekąski no i oczywiście pączki.

 Spotkanie Koła było także okazją do rozmów towarzyskich w sympatycznym towarzystwie.

 M. Toporowicz

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania do folderu Galerie/Inne.

Członkowie Wspierający